Sekretariat

telefon: 41 36 70 211
e-mail: sekretariat@kwmorawica.pl
e-mail: reklamacje@kwmorawica.pl

Dział handlowy

telefon: 41 36 70 222
telefon: 41 36 70 282
e-mail: handlowy@kwmorawica.pl

Awizacje

Waga Morawica II                                Waga Morawica III
telefon: 41 36 70 246                          telefon:41 36 70 256
e-mail: waga2@kwmorawica.pl         e-mail: waga3@kwmorawica.pl

Paweł Dziewięcki
Starszy Inspektor ds. BHP
tel: 41 36 70 217
kom. 881 778 545
e-mail: dziewiecki.pawel@kwmorawica.pl

Konrad Głuc
Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycyjnych
tel. 41 36 70 251
e-mail: gluc.konrad@kwmorawica.pl

Paweł Metryka
Kierownik Działu Energomechanicznego
tel. 41 36 70 234
kom. 665 661 484
e-mail: metryka.pawel@kwmorawica.pl

Rafał Majewski
Kierownik Działu Elektrycznego
tel: 41 36 70 233
kom. 662 003 689
e-mail: majewski.rafal@kwmorawica.pl

e-mail: handlowy@kwmorawica.pl

Artur Krzak
Dyrektor ds. Produkcji i Sprzedaży
Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego

tel: 41 36 70 209
tel: 785 33 22 25
e-mail: krzak.artur@kwmorawica.pl

Wojciech Sobczyk
Sprzedaż wapno nawozowe, transport samochodowy
tel: 41 36 70 227
kom. 691 441 588
e-mail: sobczyk.wojciech@kwmorawica.pl

Marek Falarowski
Sprzedaż kruszyw, transport kolejowy
tel: 41 36 70 223
kom. 691 441 577
e-mail: falarowski.marek@kwmorawica.pl

Piotr Woś
Sprzedaż kruszyw, transport samochodowy
tel: 41 36 70 212
kom. 691 441 560
e-mail: wos.piotr@kwmorawica.pl

Anna Zawrzykraj
Sprzedaż – Fakturowanie
tel: 41 36 70 222
e-mail: zawrzykraj.anna@kwmorawica.pl

Koncewicz Bożena
Sprzedaż – Fakturowanie
tel: 41 36 70 282
e-mail: koncewicz.bozena@kwmorawica.pl

e-mail: it@kwmorawica.pl

Amadeusz Dąbek
Kierownik Projektów IT i Administracji
tel: 41 36 70 240

Sławomir Łazuga
Główny Specjalista ds. Informatyki i Telekomunikacji
tel: 41 36 70 241

Dariusz Pęczkiewicz
Kierownik
tel: 41 36 70 266
Kom. 691 441 596
e-mail: peczkiewicz.dariusz@kwmorawica.pl

Dyżurny Ruchu
tel: 41 36 70 268
e-mail: nastawnia@kwmorawica.pl

Edyta Lutwin
Główny Księgowy
tel: 41 36 70 220
kom. 665 661 487
e-mail: lutwin.edyta@kwmorawica.pl

Kasa
tel: 41 36 70 203

Jan Wojtaszek
Kierownik
tel: 41 36 70 225
kom. 691 441 581
e-mail: wojtaszek.jan@kwmorawica.pl

Edyta Piechnik
Kierownik Działu Pracowniczego
tel. 41 36 70 215
e-mail: piechnik.edyta@kwmorawica.pl

Agata Matys
Dział Płac
tel. 41 36 70 216
e-mail: matys.agata@kwmorawica.pl

Krzak Artur
Dyrektor ds. Produkcji i Sprzedaży
Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego

tel: 41 36 70 209
tel: 785 33 22 25
e-mail: krzak.artur@kwmorawica.pl

Dariusz Pęczkiewicz
Kierownik OPM III
tel: 41 36 70 266
kom. 691 441 596
e-mail: peczkiewicz.dariusz@kwmorawica.pl

Jan Tworek
Kierownik ZPM II
tel: 41 36 70 206
kom. 665 661 482
e-mail: tworek.jan@kwmorawica.pl

Krzysztof Stępień
Z-ca Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego
Kierownik Działu Techniki Strzałowej

tel: 41 36 70 239
kom. 691 441 582
e-mail: stepien.krzysztof@kwmorawica.pl

Mirosław Makselan
Kierownik Działu Wydobycia
tel: 41 36 70 229
kom. 607 441 062
e-mail: makselan.miroslaw@kwmorawica.pl

Stanisław Nowak
Kierownik
tel: 41 36 70 213
kom. 691 441 574
e-mail: nowak.stanislaw@kwmorawica.pl

Andrzej Kusak
Specjalista ds. zaopatrzenia
tel: 41 36 70 213
kom. 691 867 087
e-mail: kusak.andrzej@kwmorawica.pl

Władysław Sołtys
Kierownik magazynu
tel: 41 36 70 255
kom. 667 687 009
e-mail: soltys.wladyslaw@kwmorawica.pl

Jan Wojtaszek
Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
tel: 41 36 70 225
kom. 691 441 581
e-mail: wojtaszek.jan@kwmorawica.pl

Stefan Skiba
Specjalista ds. Ochrony Środowiska
tel: 41 36 70 226
Kom. 667 687 008
e-mail: skiba.stefan@kwmorawica.pl

GPS: 50.74529229121368, 20.59186313584739

Adres:

Kopalnia Wapienia „Morawica” Spółka Akcyjna
ul. Górnicza 42
26-026 Morawica

Telefon:

+48 (41) 36 70 200

Godziny pracy biura:

Poniedziałek – Piątek   06:30 – 15:00

Załadunki (non stop 24h)

od 4:00 w poniedziałek do 6:30 w sobotę